Jak doszło do powstania PastelRed

Swoją przygodę z e-commerce rozpoczęłam w 2012 roku w miejscowej firmie dostarczającej rozwiązania IT. To był rzut na głęboką wodą, od razu zaczęłam działać w sektorze B2B. 
Od początku moim zadaniem była opieka nad ofertą produktową sklepu internetowego (w tym fotografia produktowa) i administrowanie kampaniami Adwords. Następnie uczestniczyłam we wdrożeniu nowej platformy sklepowej, gdzie udało mi się przemycić kilka autorskich rozwiązań. To wtedy musiałam się zmierzyć z nowym dla mnie wówczas tematem - indeksowaniem i pozycjonowaniem nowego sklepu internetowego. To doświadczenie jak i lata pracy z Adwords, pozwoliły mi rozwinąć umiejętności specjalisty SEO/SEM.
Z czasem moja uwaga zaczęła się zwracać ku zagadnieniom kodowania stron internetowych. CSS zafascynował mnie do tego stopnia, że po kilku zaprojektowanych stronach internetowych, postanowiłam poprowadzić moją karierę w tym kierunku. Zapisałam się na profesjonalne szkolenie projektowania stron internetowych, które wsparłam kilkunastoma renomowanymi kursami e-learningowymi. Uzyskałam 3 certyfikaty eksperckie Google Partners w zakresie wykorzystania Adwords i Analytics i ostatecznie 23 grudnia 2016 r. zaczęłam pracować na własny rachunek pod marką PastelRed.

Po trzech miesiącach istnienia PastelRed

Jednym z pierwszych projektów PastelRed jest uczestnictwo w budowaniu sklepu internetowego, kierowanego na 16 języków i lokalizacji. Dołączyłam również do programu Google Partners, gdzie z miejsca przekroczyłam wymagane minimum skuteczności w 4 na 5 specjalizacji: reklamie w sieci wyszukiwania, reklamie mobilnej, reklamie w sieci reklamowej i reklamie w Zakupach Google. 
Wiedzą i skutecznością dorównuję już najlepszym, powiększając bazę klientów dołączę wkrótce do polecanego przez Google grona ekspertów. Współpracując z doświadczonymi programistami i utalentowanymi grafikami, jestem w stanie podjąć się każdego projektu, kierowanego do Internetu i zadbać o jego sukces.

Kontakt

PastelRed Marta Niedźwiedzka

Armii Krajowej 29/12, 77-200 Miastko

marta@pastelred.pl

+48 695 736 616

NIP: 8421740402

PastelRed

Kompleksowe strony internetowe. Projektowanie, pozycjonowanie i reklama w Internecie.

Joomla
Wordpress
Prestashop
Nopcommerce

Search